ЄС закликав Штати переглянути рішення про вихід із Договору відкритого неба

ЄС


Високий представник ЄС Жозеп Боррель висловив жаль з приводу рішення Сполучених Штатів вийти з Договору про відкрите небо та закликав США переглянути це рішення.

Об этом сообщает Редакция


Його заяву оприлюднено на сайті Європейської служби зовнішніх справ.


“Висловлюю жаль з приводу оголошення Сполученими Штатами щодо виходу з Договору про відкрите небо. Цей Договір є ключовим елементом нашої архітектури з контролю над озброєнням та слугує важливим заходом зміцнення довіри та розбудови безпеки. З моменту набуття чинності у 2002 році ця угода дозволила здійснити понад 1500 спостережних польотів над територією всіх країн-учасниць. Цей договір надає прозорість та передбачуваність. Він є важливим внеском у європейську та глобальну безпеку і стабільність”, – наголосив Боррель.
Він зауважив, що всі країни мають і надалі визнавати важливу роль цього документа та забезпечити повне його виконання.


“Вихід із Договору не є рішенням, яке б дозволило вирішити труднощі в імплементації та відповідності до нього іншою стороною. Продовжуючи закликати Росію негайно повернутися до повного виконання Договору, я закликаю Сполучені Штати переглянути своє рішення. Європейський Союз вивчить, які наслідки таке рішення може отримати для нашої власної безпеки”, – підкреслив високий представник ЄС.


Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що США вийдуть з угоди по відкритому небу.


Джерело статті: “https://informator.press/yes-zaklykav-shtaty-perehlianuty-rishennia-pro-vykhid-iz-dohovoru-vidkrytoho-neba/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 47 канал Черкассы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top