Фонд Новинського передав Маріуполю ще два ШВЛ і засоби захисту для медиків

Благодійний фонд Вадима Новинського "На честь Покрова Пресвятої Богородиці" передав лікарням Маріуполя чергову партію обладнання та засобів захисту для медиків. У цю поставку увійшли 2 високоефективних апарати ШВЛ виробництва General Electrics, а також 1800 комплектів костюмів біозахисту і 1800 захисних екранів. Костюми мають підвищений клас захисту, щоб максимально убезпечити медиків, які лікують хворих COVID-19.

Об этом сообщает Преступная Россия

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко подякував Вадиму Новинському за системну і вчасну підтримку Маріуполя в боротьбі з коронавірусом. "Допомогу Фонду ми відчуваємо протягом усього цього складного часу. Ключове – що вона була своєчасною і з перших днів виникнення пандемії", – заявив мер Маріуполя.

Фонд Новинського передав Маріуполю два ШВЛ і засоби захисту для медиків

Фонд Новинського передав Маріуполю два ШВЛ і засоби захисту для медиків

Фокус

Раніше благодійний Фонд Вадима Новинського вже передав лікарні швидкої медичної допомоги Маріуполя (ЛШМД) 2 апарати ШВЛ, інфекційні бокси для транспортування хворих та 200 комплектів костюмів біозахисту з захисними окулярами для медиків. На базі міської лікарні №4 функціонує закуплена Фондом діагностична ПЛР-лабораторія. Місту також були передані 30 тис. сертифікованих одноразових масок. У цілому, медустанови Донецької області від Фонду отримали 17 тис. одиниць СІЗів для медиків, а обласній спеціалізованій лабораторії спільно з Українською Православною Церквою були передані 4,2 тис. високоточних ПЛР-тестів.

Олександр Трубачов, директор філії "Смарт-холдинг" у м. Маріуполь, на зустрічі з медиками сказав: "Хочу запевнити, що Донецький регіон і Маріуполь, зокрема, продовжать перебувати у фокусі благодійних зусиль компанії і її акціонера – Новинського Вадима Владиславовича. Ми уважно стежимо за розвитком ситуації, перебуваємо в постійному контакті з міською владою і будемо оперативно реагувати на нові виклики".

Медики відзначили, що сьогодні, порівняно з іншими регіонами, епідеміологічна ситуація в області і Маріуполі відносно благополучна.

"Карантинні заходи в місті й ось така системна підтримка лікарень і медиків, яку надає Рінат Ахметов і Вадим Новинський, дали свої позитивні результати. На сьогодні в нашому місті вже одужали понад 60% пацієнтів, і немає жодного летального випадку. Символічно, що чергову допомогу від Вадима Новинського ми отримали в День Святого Миколая Чудотворця. Вадим Владиславович робить це щиро і з добром у серці. Це обладнання є важливою складовою в нашій боротьбі за здоров’я і життя маріупольців", – зазначив Сергій Орлеанський, головний лікар ЛШМД.

Наразі Фонд Вадима Новинського "На честь Покрова Пресвятої Богородиці" і бізнеси Смарт-Холдингу в рамках боротьби з епідемією COVID-19 в Україні вже направили на закупівлю медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту медиків та підтримку літніх людей в умовах карантину 100,9 млн₴

Як повідомлялося, в березні Фонд Вадима Новинського виділив 40,6 млн грн на закупівлю 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™ у Південній Кореї. Тести спільно з Українською Православною Церквою були передані в усі обласні спеціалізовані лабораторії країни. На закупівлю 20 високоякісних апаратів ШВЛ виділено 25,9 млн₴ Також Фонд закупив і передав в клініки Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей понад 100 тис. одиниць ЗІЗ (костюми біозахисту, респіратори, окуляри, рукавички) для медиків, які перебувають на передовій боротьби з інфекцією. Також Фондом були придбані майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ і промислових підприємств України.

Кром того, Фонд спільно з бізнесами Смарт-Холдингу в регіонах присутності організували адресну доставку 12 тис. продуктових наборів для ветеранів ВВВ, праці та інших незахищених категорій населення. Акцією було охоплено Херсон, Миколаїв, Маріуполь, а також Київ і область.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/fond-novinskogo-peredav-mariupolyu-sche-dva-shvl-i-zasobi-zahistu-dlya-medikiv.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 47 канал Черкассы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top